Sýkorka

Vítejte na chatě Sýkorce

Horská chalupa „ SÝKORKA“ vám nabízí ubytování v centru Národní přírodní rezervace Rejvíz, místě které je všemi znalci i návštěvníky Jeseníků označováno právem za PERLU těchto hor. Česká televize – Chalupa Sýkorka


Svědčí o tom i fakt, že Rejvíz je hned po Pradědu nejvíce navštěvovaným místem Jeseníků, máme zde jistě co nabídnout všem návštěvníkům našich hor po celý rok. Nádherné procházky či delší ale i náročnější tůry překrásnou přírodou, nejrozsáhlejším lesním komplexem Jeseníků např. až na Praděd, Červenohorské sedlo či Švýcárnu. Klid, nádherná příroda, horský vzduch a překrásná horská panoramata vám jistě zpříjemní vaši dovolenou strávenou s vašimi přáteli na naší krásné, zrekonstruované horské chalupě v kterémkoliv ročním období.


Rejvíz je v zimním období přímo rájem pro běžkaře, nabízí se hned několik upravovaných běžkařských tras, www.jeseniky.net/bezkarske-trasy-rejviz, i pro sjezdové lyžování je v těsné blízkosti k dispozici několik lyžařských středisek např. www.skipark-filipovice.cz , www.jeseniky.net/ski-pricna, www.jeseniky.net/ski-horni-udoli.


Od jara přes léto až do podzimu je toto nádherné místo velmi vhodné pro strávení aktivní dovolené pro vyznavače cykloturistiky díky rozvětvenému systému cyklotras a samozřejmě i pěším turistům, pro které je Rejvíz výchozím místem mnoha rozmanitých turistických tras.


Chalupa „SÝKORKA“ vám nabízí komfortní ubytování pro max. 16 osob celkem v pěti tří až čtyřlůžkových pokojích, k dispozici perfektně vybavená kuchyně s kompletním servisem pro 16 ubytovaných, finská sauna, čtyři koupelny s WC, WI-FI připojení pro naše hosty zdarma, BTV sat., velká zahrada o rozloze 1 100 m2 s ohništěm a zahradním posezením. Parkování na zpevněné ploše přímo u chalupy na vlastním pozemku.